Vaskeskab R-Line Antracit højglans 80 cm uden bordplade Vicco
839,00 kr.*
% 1.099,00 kr.* (23.66% besparet)
Varenummer:
425142192730801
Produktinformation "Vaskeskab R-Line Antracit højglans 80 cm uden bordplade Vicco"
- Det stående køkkenskab R-Line er en god beslutning for enhver køkkenindsats. Dens stilfulde look og brugervenlige design gør den egnet til ethvert hjem.
- Køkkenskab til vask med justerbare moduler og fødder. Mulighed for at tilføje flere moduler efter ønske.
- DIMENSIONER: Skabet til vask har følgende størrelser: Bredde: 80 cm, Højde: 81,6 cm, Dybde: 46 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Køkkenmøblerne består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed til selvmontering (Bemærk: Dekoration er ikke inkluderet i leveringen), Monteringsvejledning, Monteringsmateriale
Dette vaskeskab med to låger og en bredde på 80 cm giver god plads under vasken. Det rummelige indre passer til vandlås, skraldespand og rengøringsmidler. Alt er overskueligt og lige ved hånden.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Antracit højglans
Bordpladefarve:
Uden bordplade
Dimensioner:
80 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
1
Antal greb:
2
Antal ben:
4
Antal låger:
2
Nettovægt uden emballage:
20.5 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
22.6 kg
---
R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | uden WT |
|---|---|
| Farve: | Antracit højglans |
| Farve: | antracit |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Vask underskab 80 cm |
| Variant: | Underskab |
| Bredde: | 80cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 46cm |
| Vægt: | 20.5kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier