Vaskeskab R-Line Antracit højglans 80 cm med bordplade Vicco
1.279,00 kr.*
% 1.709,00 kr.* (25.16% besparet)
Varenummer:
425142192731501
Produktinformation "Vaskeskab R-Line Antracit højglans 80 cm med bordplade Vicco"
- FLEKSIBEL PLANLÆGNING: Med køkkenunderskabe i R-Line-serien indretter du dit køkken efter behov – fra bunden eller fleksibelt udvidbart med matchende moduler.
- IDEEL UNDER VASKEN: Køkkenunderskab til vask giver god plads til sifon, affaldsspand og rengøringsmidler – alt er organiseret og let tilgængeligt.
- DIMENSIONER: Skabet til vask har følgende størrelser: Bredde: 80 cm, Højde: 81,6 cm, Dybde: 60 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Køkkenmøblerne består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette vaskeskab med to låger og en bredde på 80 cm giver god plads under vasken. Det rummelige indre passer til vandlås, skraldespand og rengøringsmidler. Alt er overskueligt og lige ved hånden.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Antracit højglans
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
80 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Indvendige mål:
767 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
1
Antal greb:
2
Antal ben:
4
Antal låger:
2
Nettovægt uden emballage:
29.5 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
32.6 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed til selvmontering (Bemærk: Dekoration er ikke inkluderet i leveringen), Monteringsvejledning, MonteringsmaterialeR-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Antracit |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Vask underskab 80 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spånplade, 28 mm |
| Bredde: | 80cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 29.5kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier