Sofabord Selva Eg 80 x 80 cm med skydedør Vicco
719,00 kr.*
% 919,00 kr.* (21.76% besparet)
Varenummer:
406673151166201
Produktinformation "Sofabord Selva Eg 80 x 80 cm med skydedør Vicco"
- Parlourbordet "Selva" imponerer med sit stilfulde design og høje kvalitet. Få et unikt highlight til dit hjem med dette møbel!
- Sidebordet med det elegante look er den perfekte tilføjelse til din stue eller dit kontor. Takket være opbevaringspladsen under bordpladen med skydedør har du altid alt ved hånden.
- DIMENSIONER: Stuebordet har følgende dimensioner: dybde: 80 cm, bredde: 80 cm, højde: 45 cm.
- MATERIALE: Sofabord fremstillet af MDF i høj kvalitet - robust, holdbart og let at rengøre til daglig brug.
- LEVERINGSOMFANG: Sofabord, monteringsvejledning, monteringsmateriale (dekoration ikke inkluderet)
---
Tekniske detaljer:
Farve:
Eg
Mål:
80 x 45 x 80 cm (BxHxD)
Materiale:
MDF
Artikelvægt:
19.6 kg
Artikelvægt inkl. emballage:
22,5 kg
---
Leveringsomfang: Sofabord, monteringsvejledning, monteringsmateriale (dekoration medfølger ikke)Selva-sofabordet imponerer med sit elegante design og høje kvalitet i massiv eg. Med sine klare linjer og naturlige trælook giver det enhver stue en varm, tidløs atmosfære.
| Farve: | Egetræ |
|---|---|
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Sofabord |
| Worktop material: | MDF |
| Bredde: | 80cm |
| Højde: | 45cm |
| Længde: | 80cm |
| Vægt: | 19.6kg |
April 10, 2026 17:25
Miss karen villadsen
Quick service snd well informed of delivery. Happy with our sofa table. Easy to esemble a good price
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier