Makeupbord Emma Hvid 120 cm med LED-belysning og skammel Vicco
1.539,00 kr.*
% 1.949,00 kr.* (21.04% besparet)
Varenummer:
425142192928901
Produktinformation "Makeupbord Emma Hvid 120 cm med LED-belysning og skammel Vicco"
- Frisørbordet med lys og skammel 'Emma' er det gode valg til at opgradere din hjemmesalon. Det optimale design og stilfulde udseende gør det brugervenligt og egnet til ethvert hjem.
- Dette kosmetikbord med spejl har to hylder og en robust konstruktion, der sikrer holdbarheden. Det store rektangulære spejl er perfekt til makeup og styling.
- DIMENSIONER: Frisørbordet har følgende størrelser: Bredde: 120 cm, Højde: 83 cm, Dybde: 41,8 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Makeupkommoden består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Іminkkebord, LED-lyskæde, Skammel, Monteringsvejledning, Monteringsmateriale
---
Tekniske data:
Farve:
Hvid
Mål:
120 x 83 x 41.8 cm (BxHxD)
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Nettovægt uden emballage:
43.43 kg.
Bruttovægt inkl. emballage:
46.4 kg.
---
LEVERINGSOMFANG: Іminkkebord, LED-lyskæde, Skammel, Monteringsvejledning, MonteringsmaterialeMøbelserien "Emma" omfatter badeværelsesmøbler, børneværelser og toiletborde i forskellige farvekombinationer. Med mange muligheder for individuelle enheder og sæt kan du designe dine rum efter dine personlige ideer og skabe en behagelig atmosfære.
| Belysning: | LED-kæde |
|---|---|
| Farve: | Hvid |
| Farve: | Hvid |
| Udførelse: | med spejl, skammel og LED-kæde |
| Variant: | toiletbord |
| Bredde: | 120cm |
| Højde: | 83cm |
| Længde: | 41.8cm |
| Vægt: | 46.25kg |
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier