Komfurindbygningsskab R-Line Rød højglans 60 cm med bordplade Vicco
1.049,00 kr.*
% 1.419,00 kr.* (26.07% besparet)
Varenummer:
425142193569301
Produktinformation "Komfurindbygningsskab R-Line Rød højglans 60 cm med bordplade Vicco"
- PERFEKT INTEGRATION: R-Line køkkenskabe til indbygningsapparater sikrer præcis og harmonisk integration – for et funktionelt helhedsindtryk.
- PERFEKT INDBYGNING: Køkkenskab til indbygningsovn passer til standard (60 cm) og sikrer stabil integration.
- DIMENSIONER: Køkkenskabet til indbygningsovnen har følgende størrelser: Bredde: 60 cm, Højde: 81,6 cm, Dybde: 60 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Køkkenmøblerne består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette ovnskab er designet til standard indbygningsovne med en bredde på 60 cm. Det sikrer en præcis integration i køkkenet og en stabil og praktisk løsning til daglig brug.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Rød højglans
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
60 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Indvendige mål:
568 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
1
Antal ben:
4
Nettovægt uden emballage:
23.1 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
25.6 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Rød |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Brændeovnsombygningsskab 60 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spånplade, 28 mm |
| Bredde: | 60cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 23.1kg |
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier