Køkkenskab R-Line Sonoma 60 cm med bordplade Vicco
1.129,00 kr.*
% 1.489,00 kr.* (24.18% besparet)
Varenummer:
425142193045201
Produktinformation "Køkkenskab R-Line Sonoma 60 cm med bordplade Vicco"
- FLEKSIBEL PLANLÆGNING: Med køkkenunderskabe i R-Line-serien indretter du dit køkken efter behov – fra bunden eller fleksibelt udvidbart med matchende moduler.
- TYDELIG ORDEN: Køkkenunderskab med to låger giver plads til gryder og større redskaber – organiseret og let tilgængeligt.
- DIMENSIONER: Underskabet til køkkenet har følgende størrelser: Bredde: 60 cm, Højde: 81,6 cm, Dybde: 60 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Køkkenmøblerne består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette underskab med to låger giver god opbevaringsplads. Gryder, pander og andre større ting kan opbevares pænt indeni. Alt er overskueligt og lige ved hånden.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Sonoma
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
60 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Indvendige mål:
567 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
2
Antal hylder:
1
Antal greb:
2
Antal ben:
4
Antal låger:
2
Nettovægt uden emballage:
26.4 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
29.4 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Sonoma eg |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Underskab 60 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spånplade, 28 mm |
| Bredde: | 60cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 26.4kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier