Køkkenskab R-Line Beton 40 cm med bordplade Vicco
1.019,00 kr.*
% 1.399,00 kr.* (27.16% besparet)
Varenummer:
425142193390301
Produktinformation "Køkkenskab R-Line Beton 40 cm med bordplade Vicco"
- FLEKSIBEL PLANLÆGNING: Med køkkenunderskabe i R-Line-serien indretter du dit køkken efter behov – fra bunden eller fleksibelt udvidbart med matchende moduler.
- KOMPAKT OG PRAKTISK: Køkkenunderskab med skuffe udnytter smalle områder og giver plads til mindre redskaber.
- DIMENSIONER: Skuffeunderskabet har følgende størrelser: Bredde: 40 cm, Højde: 81,6 cm, Dybde: 60 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Køkkenmøblerne består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette underskab med skuffe er en kompakt og praktisk opbevaringsløsning til køkkenet. Det har en skuffe til mindre redskaber samt et rum bag lågen til større genstande. På den måde har du altid overblik og alt lige ved hånden.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Beton
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
40 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Indvendige mål:
367 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Indvendige mål for skuffen:
310 x 80 x 384 mm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
3
Antal hylder:
1
Antal skuffer:
1
Antal greb:
2
Antal ben:
4
Antal låger:
1
Nettovægt uden emballage:
21 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
24 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | beton |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Skuffeskab 40 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spånplade, 28 mm |
| Bredde: | 40cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 21kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier