Køkkenskab R-Line Antracit højglans 80 cm med bordplade Vicco
1.529,00 kr.*
% 1.889,00 kr.* (19.06% besparet)
Varenummer:
425142192735301
Produktinformation "Køkkenskab R-Line Antracit højglans 80 cm med bordplade Vicco"
- Dette køkkenskab med skuffe er et godt valg for enhver hjemmekok. Med sit stilfulde udseende og universelle design passer det til ethvert hjem.
- Modulopbygget skuffeskab til køkken med mulighed for at ændre konfigurationen og tilkøbe ekstra moduler. Justerbare fødder gør det muligt at tilpasse højden efter behov.
- DIMENSIONER: Skuffeunderskabet har følgende størrelser: Bredde: 80 cm, Højde: 81,6 cm, Dybde: 60 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Køkkenmøblerne består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette underskab på 80 cm med to låger og to små skuffer giver en praktisk opdeling. Bestik og småting opbevares i skufferne, mens større genstande placeres i skabet. Alt er overskueligt og lige ved hånden.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Antracit højglans
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
80 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
4
Antal hylder:
1
Antal skuffer:
2
Antal greb:
4
Antal ben:
4
Antal låger:
2
Nettovægt uden emballage:
38.2 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
41.4 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed til selvmontering (Bemærk: Dekoration er ikke inkluderet i leveringen), Monteringsvejledning, MonteringsmaterialeR-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Antracit højglans |
| Farve: | antracit |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Skuffeskab 80 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Bredde: | 80cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 38.2kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier