Køkkenskab R-Line Ædel grå 60 cm med skuffe og bordplade Vicco
1.229,00 kr.*
% 1.589,00 kr.* (22.66% besparet)
Varenummer:
425142193047601
Produktinformation "Køkkenskab R-Line Ædel grå 60 cm med skuffe og bordplade Vicco"
- Dette køkkenskab med en skuffe er et godt valg for enhver hjemmekok. Med sit stilfulde udseende og universelle design er det egnet til ethvert hjem.
- Modulopbygget skuffeskab til køkken med mulighed for at ændre konfigurationen og tilkøbe ekstra moduler. Justerbare fødder gør det muligt at tilpasse højden efter behov.
- DIMENSIONER: Skuffeunderskabet har følgende størrelser: Bredde: 60 cm, Højde: 81,6 cm, Dybde: 60 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Køkkenmøblerne består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette underskab med to låger og en stor skuffe giver god opbevaringsplads. Bestik og småting opbevares i skuffen, mens gryder og pander placeres i skabet. Alt er overskueligt og lige ved hånden.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Ædel grå
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
60 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
3
Antal hylder:
1
Antal skuffer:
1
Antal greb:
3
Antal ben:
4
Antal låger:
2
Nettovægt uden emballage:
28.6 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
31.6 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Ædel grå |
| Farve: | Grå |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Skuffeskab 60 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Bredde: | 60cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 28.6kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier