Køkkenrække Raul Hvid højglans/hvid 240 cm Med Sonoma Vicco
4.839,00 kr.*
% 6.709,00 kr.* (27.87% besparet)
Varenummer:
425142192576201
Produktinformation "Køkkenrække Raul Hvid højglans/hvid 240 cm Med Sonoma Vicco"
- Dette køkken er den gode beslutning for dit hjem! Med sit stilfulde look og brugervenlige design er det egnet til ethvert hjem.
- Denne serie af køkkenenheder tilbyder forskellige farver, konfigurationer og moduler, der kan tilpasses efter ønske. Desuden har de højdejusterbare fødder.
- DIMENSIONER: Køkkenmøblerne har en samlet størrelse på 240 cm, dybden og højden af de nederste og øverste moduler er vist på billederne.
- MATERIALE: Det indbyggede køkken består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenelement med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
---
Tekniske data:
Farver:
Hvid, Sonoma
Bordplade og væglister:
Sonoma
Bemærkning:
Det kan være nødvendigt at skære bordpladen til.
Mål:
240 x 82 x 60 cm (BxHxD)
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Nettovægt uden emballage:
129.31 kg.
Bruttovægt inkl. emballage:
130.3 kg.
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenblok, (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekoration ikke inkluderet i leveringen.)Monteringsvejledning, MonteringsmaterialeMøbelserien "Raul" tilbyder præfabrikerede køkkenkomponenter, der tilbyder en praktisk og moderne løsning til dit køkkendesign. Med mange forskellige farvekombinationer og muligheder i forskellige konfigurationer kan du skabe dit drømmekøkken.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Hvid højglans/hvid |
| Farve: | Hvid |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | grebsløs |
| Udførelse: | Uden LED-strip |
| Bredde: | 240cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 130.3kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier