Hjørneskab R-Line Hvid højglans 75.6 cm med bordplade Vicco
1.879,00 kr.*
% 2.519,00 kr.* (25.41% besparet)
Varenummer:
425142192741401
Produktinformation "Hjørneskab R-Line Hvid højglans 75.6 cm med bordplade Vicco"
- FLEKSIBEL PLANLÆGNING: Med køkkenunderskabe i R-Line-serien indretter du dit køkken efter behov – fra bunden eller fleksibelt udvidbart med matchende moduler.
- OPTIMAL HJØRNEUDNYTTELSE: Hjørneunderskab med foldedør udnytter pladsen effektivt og giver rummelig opbevaring med hylde.
- DIMENSIONER: Hjørnehylden til køkkenet har følgende størrelser: 75,6x75,6 cm - Bredde, 81,6 cm - Højde, 60 cm - Dybde. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Underskabet til køkkenet består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette hjørneskab med foldedør udnytter pladsen optimalt. Indvendigt er der et stort rum med én hylde, ideelt til større genstande eller mindre køkkenapparater. Alt er overskueligt og let tilgængeligt.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Hvid højglans
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
75.6 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Indvendige mål for venstre side:
334 x 668 x 550 mm (BxHxD)
Indvendige mål for højre side:
416 x 668 x 550 mm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
2
Antal hylder:
1
Antal greb:
1
Antal ben:
6
Antal låger:
1
Nettovægt uden emballage:
44.1 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
48 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Hvid |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Hjørneunderskab 87 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spånplade, 28 mm |
| Bredde: | 75.6cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 44.1kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier