Hjørneskab R-Line Ædel grå 75.6 cm med bordplade Vicco
1.869,00 kr.*
% 2.489,00 kr.* (24.91% besparet)
Varenummer:
425142193068101
Produktinformation "Hjørneskab R-Line Ædel grå 75.6 cm med bordplade Vicco"
- Få dit køkken til at skinne med R-Line køkkenunderskabet - den optimale designløsning for ethvert hjem. Med sit stilfulde udseende og brugervenlige funktionalitet er det den gode beslutning for dit køkken.
- Køkken hjørneunderskab med mulighed for tilpasning og tilkøb af flere moduler. Højdejusterbare fødder sikrer en optimal pasform og funktionalitet.
- DIMENSIONER: Hjørnehylden til køkkenet har følgende størrelser: 75,6x75,6 cm - Bredde, 81,6 cm - Højde, 60 cm - Dybde. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Underskabet til køkkenet består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Dette hjørneskab med foldedør udnytter pladsen optimalt. Indvendigt er der et stort rum med én hylde, ideelt til større genstande eller mindre køkkenapparater. Alt er overskueligt og let tilgængeligt.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Ædel grå
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
75.6 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Grebsmateriale:
Plastik i metallook
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Antal rum:
2
Antal hylder:
1
Antal greb:
1
Antal ben:
6
Antal låger:
1
Nettovægt uden emballage:
44.1 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
48 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Ædel grå |
| Farve: | Grå |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Hjørneunderskab 87 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Bredde: | 75.6cm |
| Højde: | 81.6cm |
| Længde: | 60cm |
| Vægt: | 44.1kg |
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier