Frontplade R-Line Antracit højglans 60 cm med bordplade Vicco
709,00 kr.*
% 899,00 kr.* (21.13% besparet)
Varenummer:
425142192764301
Produktinformation "Frontplade R-Line Antracit højglans 60 cm med bordplade Vicco"
- Med vores R-Line køkkenmøbler kan du tage din madlavning til det næste niveau. Det stilfulde udseende passer perfekt til enhver bolig.
- Denne front til opvaskemaskine kan konverteres til forskellige moduler, og yderligere moduler kan tilføjes. Desuden har den højdejusterbare fødder.
- DIMENSIONER: Fronten til opvaskemaskinen har følgende størrelser: Bredde: 60 cm, Højde: 57,2 cm, Dybde: 1,6 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Det indbyggede køkken består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Opvaskemaskine panel med bordplade, monteringsmaterialer, monteringsvejledning (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekorationer ikke inkluderet i leveringsomfanget)
Denne frontplade passer til 60 cm delvist integrerede opvaskemaskiner med synlig betjening. Betjeningspanelet er altid tilgængeligt.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Antracit højglans
Bordpladefarve:
Marmor
Dimensioner:
60 x 57.2 x 1.6 cm (BxHxD)
Bordpladetykkelse:
28 mm
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Bordplademateriale:
Spånplade, 28 mm
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Nettovægt uden emballage:
10.6 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
12.6 kg
---
R-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | med WT |
|---|---|
| Farve: | Antracit højglans |
| Farve: | antracit |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Opvaskemaskine panel 60 cm med bordplade |
| Variant: | Underskab |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Bredde: | 60cm |
| Højde: | 57.2cm |
| Længde: | 1.6cm |
| Vægt: | 10.6kg |
Solgt med
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier