Frontplade R-Line Ædel grå 45 cm uden bordplade Vicco
249,00 kr.*
% 359,00 kr.* (30.64% besparet)
Varenummer:
425142193087201
Produktinformation "Frontplade R-Line Ædel grå 45 cm uden bordplade Vicco"
- PERFEKT INTEGRATION: R-Line køkkenskabe til indbygningsapparater sikrer præcis og harmonisk integration – for et funktionelt helhedsindtryk.
- PERFEKT TILPASNING: Frontpanel egnet til delvist integrerede opvaskemaskiner (45 cm) – betjeningspanelet forbliver synligt og let tilgængeligt.
- DIMENSIONER: Fronten til opvaskemaskinen har følgende størrelser: Bredde: 45 cm, Højde: 57,2 cm, Dybde: 1,6 cm. Alle detaljerede størrelser er angivet på billederne.
- MATERIALE: Det indbyggede køkken består af letplejet 16 mm spånplade, med en melamin belægning.
- LEVERINGSOMFANG: Frontpanel til selvmontering (Bemærk: Dekoration er ikke inkluderet i leveringen), Monteringsvejledning, Monteringsmateriale
Denne frontplade passer til 45 cm delvist integrerede opvaskemaskiner med synlig betjening. Betjeningspanelet er altid tilgængeligt.
---
Tekniske data:
Korpusfarve:Hvid
Frontfarve:
Ædel grå
Bordpladefarve:
Uden bordplade
Dimensioner:
45 x 57.2 x 1.6 cm (BxHxD)
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Nettovægt uden emballage:
2.9 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
3.9 kg
---
LEVERINGSOMFANG: Frontpanel til selvmontering (Bemærk: Dekoration er ikke inkluderet i leveringen), Monteringsvejledning, MonteringsmaterialeR-Line" er en alsidig møbelserie med køkkenelementer, komponenter, der er klar til at samle, og skabe til husholdningen, vaskeriet og kreative områder. Den tilbyder en bred vifte af farver og størrelser, der muliggør individuelle løsninger til alle rum. Basisenhederne er udstyret med justerbare fødder, så de kan konfigureres individuelt eller som et komplet sæt for at opfylde forskellige behov og forbedre funktionaliteten i forskellige miljøer.
| Arbeitsplatte: | uden WT |
|---|---|
| Farve: | Grå |
| Korpusfarve: | Hvid |
| Stil: | Moderne |
| Udførelse: | Opvaskemaskine panel 45 cm |
| Variant: | Underskab |
| Bredde: | 45cm |
| Højde: | 57.2cm |
| Længde: | 1.6cm |
| Vægt: | 2.9kg |
Samme varer
Tilbehør
Pris
Farve
Korpusfarve
Dørfarve
Kategorier